אימון אישי

אימון אישי

רוצים לפגוש את עצמכם?

בואו נפגש!

השאירו פרטים:

 

אימון הוא תהליך המוגדר בזמן שמטרתו היא הפקת תוצאות מוגדות ומדידות.

האימון הוא שותפות מעצימה בין המאמנת והמתאמנת, המאפשרת למתאמנת בהירות בנוגע למקומה ומצבה בחיים, בעסקים, במערכות היחסים ועוד. כלי האימון הם: הקשבה מדויקת, שאילת שאלות, שיקוף. והכרה בכל מה שיש: במה שעובד וקיים לצד האתגרים והחסר.

האימון יוצר פוקוס בנוגע למה שקיים במרחב של המתאמנת וכן בנוגע למטרותיה ומה דרוש על מנת להשיגן.

במהלך האימון המאמן מאתגר את הנחות העבודה המעצבות, האמונות וההרגלים של המתאמנת ומאפשר לה לבחור מחדש אמונות, הנחות והרגלים המשרתים אותה ביחסיה, בחייה, ולמען להשגת מטרותיה.

מתוך המרחב הבהיר בין המאמנת למתאמנת, מגיעה המתאמנת ליכולת ביטוי מלאה, המאפשרת לה לבחון את חייה, להכיר בחוויות החיים השוכנות בתוכה, להיות נוכחת לשדה חדש לחלוטין של אפשרויות בתוכו תמצה את הפוטנציאל האישי שלה, וכן לסגל לעצמה הרגלים ודרכי תקשורת חדשים שיאפשרו לה להגיע למטרותיה בקלות ובנינוחות לאורך זמן.

באימון אנו מפרידים בין המציאות, העובדות והפעולות לבין החוויה, ההוויה והפרשנויות דרכן אנו חווים את העולם כבני אדם.

אנו עובדות לכאורה של הנחת העבודה כי המציאות המתקיימת מסביבתנו היא השתקפות של תודעתנו. החל מבמה נבחין מתוך כמויות בלתי נדלות של אינפורמציה אליהם אנו חשופים בכל שניה, דרך כיצד נפרש את הסיטואציה ועד הפעולה אותה נבחר לעשות.

משום כך, הדרך לחולל טרנספורמציה במציאות שלנו טמון ביכולתנו לחולל טרנספורמציה בחווייתנו ובגופנו תחילה. אין טעם לעבוד על המציאות מבלי לעבוד על מי אנחנו לגביה, מכיוון שעבודה כזו תהיה קשה, סזיפית וברוב הפעמים תניב תוצאות מועטות אם בכלל. כאשר אנו עובדים עם התודעה פנימה - השינוי החיצוני הוא אינטואיטיבי ובלתי נמנע, והוא מתבטא בדרך ההתנהלות שלנו, בסדרי העדיפויות שלנו, במה אנו בוחרים לעשות או לדחות, ולדרך בה אנו מנהלים את מערכות היחסים שלנו, ומכאן גם בתוצאות אותן אנו מפיקים.

אהבתם? שתפו

אימון לשותפים

כי למצוא שותף טוב לעסקים זה כמו לזכות בשותף לחיים

מנטורינג וסופרוויז'ן למאמנים

הדרך שלך להתמקצע ולהצליח

מלאו פרטיכם ויצאתם לדרך