בוקר של כוונה לאירגונים

בוקר של כוונה

רוצים לפגוש את עצמכם?

בואו נפגש!

השאירו פרטים:

בבסיס כל פעולה ובחירה שלנו יושבת הכוונה. 

"בוקר של כוונה לאירגונים" הינו בוקר חווייתי ופורץ דרך שיגרום לכם להכיר כוח אדיר הנמצא בתוככם וייתן לכם דרכים  וכלים לעבוד עם כוחה של כוונתכם.

ביהדות כוונה מוגדרת כמחשבה פנימית המובילה את האדם לפעולה. בבסיס חיינו עומדות הכוונות שלנו. בין אם אנו מודעים אליהן או לא – בכל מקרה הן משפיעות על המחשבות, על השפה, על סדרי העדיפויות, מערכות היחסים, הפעולות והתוצאות שלנו. לכוונות שלנו יש כוח אדיר ביצירת המציאות שלנו. תמיד נפעל בהתאם לכוונותינו

הבעיה היא שברוב הזמן אנחנו לא מודעים לכוונות שלנו ומבצעים את הבחירות והפעולות שלנו על "אוטומט".

בשנים האחרונות, כמאמנת התודעה התוודעתי וחקרתי את כוחה של הכוונה ביצירת המציאות, במערכות היחסים ובתוצאות המדידות של בעלי עסקים, אירגונים ומנהלים. ואז, לפני כשנתיים הגיע זמני להשתמש בכוונה שלי בכל יום. בכל צעד. בכל פעולה. זה קרה שכשחליתי במחלה שגרמה לי שיתוק של כ-85%. לא יכולתי לעשות צעד אחד מבלי להיות נוכחת לגמרי לכוונה שלי – פשוט כי לא הייתה לי אפשרות.

בשנה לאחר מכן, לא הייתה לי ברירה. כעצמאית נאלצתי להמשיך לפרנס את עצמי גם בעת החלמתי. הערכות הרופאים צפו לי חודשים ארוכים של שיקום וחוסר יכולת לקיים את עצמי לבד. השתמשתי בכוחה של הכוונה בכל יום. בכל בוקר – על מנת להיות מסוגלת להמשיך לקיים חיים פוריים, לגדל ילדה ולספק את הערך שלי בזמן שהגוף שלי דרש את שלו... 

במציאות – ניצחתי את כל ההסתברויות ושנת 2014 הייתה אחת השנים הטובות ביותר בחיי אישית ומקצועית, למרות שהייתי פעילה רק שבעה חודשים מתוכה. יצרתי שותפות פורה, התחלתי בבניית Be-Inspiration, הנחיתי סדנאות וקורסים, אימנתי עשרות אנשים וגידלתי את הילדה שלי. כל זאת תחת אילוצי זמן ואנרגיה שכללו שיקום וכאבי עצבים.  

למדתי כיצד ניתן להשתמש בכוחה של הכוונה בשביל לעשות הרבה פחות ולהשיג הרבה יותר.

והגעתי ל TEDx Jerusalem עם הרצאתי "כוחה של הכוונה" בשביל לשתף איך ניצחתי את ההסתברות.

"בוקר של כוונה לאירגונים" הינה סדנא חווייתית, מגבשת ומעצימה, המאפשרת לעובדים ולמנהלים לקחת אחריות על דרכי ההתנהלות והתקשורת שלהם בדרך קלילה, מהנה ומעוררת השראה. היא מזכירה לנו שדרכי ההתנהלות שלנו, המעשים שלנו והשפה שלנו - הם בשליטתנו וכי יש לנו יכולת לשנות משמעותית את המציאות שלנו לטובה אם רק נעצור רגע לפני הפעולות שלנו וניתן את הדעת על הכוונה העומדת בבסיסן. והיא מספקת לנו כלים פשוטים בהם המנהלים והעובדים יוכלו להתחיל להשתמש באופן מיידי.

לפרטים וקביעת פגישה אישית עם ציפור מייזליק - השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

 

כוחה של הכוונה - הרצאתה של ציפור מייזליק ב TEDx Jerusalem

אהבתם? שתפו

מלאו פרטיכם ויצאתם לדרך