לרקוד עם החושך

רוצים לפגוש את עצמכם?

בואו נפגש!

השאירו פרטים:

בימים האחרונים אני בריק. בחוסר ידיעה ענק. ויחד עם זה יש עומס מטורףףףף של עסק שהולך וגדל, המון התעניינות, מלא רגעים של הגשמה ונחת. ילדה לגדל ובתקווה גם WELL BEING "נורמאלי" לתחזק. ומעל לכל יש לי סימני שאלה ענקיים.

ופתאום שמתי לב ש"הטרוף" שלי הוא לא אותו הדבר. אני לא משקיעה אנרגיה על ביקורת והלקאה עצמית כמו פעם. פעם, כשהייתי "יורדת אל החשכה", היה בי קול שביקר אותי ללא הפסקה: את, המאמנת התודעתית הדגולה שוב יורדת למטה? עוד הפעם באותו המצב? מה דפוק בך? היה את היאוש שאמר: זה אף פעם לא ישתנה. לא משנה מה תלמדי. לא משנה כמה תתאמצי. לא משנה על מה תתגברי. נועדת להיות לבד ולהלחם. לפעמים הייתי מתנגדת ונלחמת ב"למטה" עד שהייתי מתייאשת, או חווה משבר גדול כזה – שאחריו הייתי בלית ברירה נכנעת ואז הדברים איכשהו היו "מסתדרים".

היום כשאני יורדת למטה אני אומרת Bring it on!!!! כי אני כבר יודעת שאחרי הלמטה – מגיע הלמעלה. ואז – שוב למטה. תפיסת האחריות שלי השתנתה מ:צריך לעשות משהו בכל רגע נתון, ל: עלי לזהות מתי הוא זמן עשיה ומתי הוא זמן לאי-עשיה. עברתי מפרויקטים מטורפים וענקיים שלא הגיעו לסיום והשאירו אותי בלי נשימה, ל-לעשות צעדים קטנטנים ומיטיבים. ומה קורה כשעושים כמה צעדים איכותיים בכל יום? תוך כמה חודשים החיים משתנים. ככה קרה לי.

אז לכל מי שתוהה: היאוש עדיין מגיע לבקר, העצב עמוק, הפחד גדול, והשכחה: נו... חשוכה כזו. אבל ביחד איתם בכל יום יש לי שמחה, יש בי עוצמה, יש בי ידיעה ואומץ ללכת קדימה אל הצעד האחד הבא ולהיות נכונה לשמוע "לא" בכל יום.

העקרונות הגאוניים שנכתבו על ידי אנשים חכמים ממני הפכו להיות לי "גישה" במציאות לכל אותם דברים שכבר ידעתי. הם הפכו את הציפיה להתקדם בכל רגע – למיותרת, ונתנו לי הרבה יותר מרשות להיום עם החשכה במלואי, ו"להפוך" את הרטט ממש בכמה רגעים. שוב. ושוב. ושוב. היום אני כבר לא "מתלוננת" על איך העולם בנוי, לא נלחמת, לא מבזבזת אנרגיה בהלקאה עצמית, אני רוקדת עם החושך. לפעמים קשה לי. לפעמים אני בוכה כמו ילדה קטנה ולא מבינה למה שמו אותי פה על הכדור המטורף הזה ומתי יבואו לחלץ אותי. וביחד עם זאת, יש בי עוד קול צלול ובהיר שהולך וגדל בתוכי. וזה הקול הער שבי שמתמסר לקצב הטבעי של החיים בלי הצורך בייאוש. עוברת מהנמוך אל הגבוה הלוך וחזור בלי הצורך במשבר. משחקת מסירות עם אלוהים.

אז Bring it on!.

ואם אתם רוצים ללמוד גם את העקרונות וכיצד "לרקוד עם החושך, הצטרפו אלי לקורס (י)סודות האלכימיה

אהבתם? שתפו

להיות עם אי ידיעה - המיומנות של העולם החדש

מדוע להיות בשלום עם חוסר וודאות זו אחת המיומנויות החשובות ביותר לכל יזם ואף לכל אדם?

מה הקשר בין חמלה ליעילות?

ולמה כדאי לנו להתנהג יפה לעצמינו

כוונה המונית

בוקר של כוונה 28/6/19

ביטוי עצמי רדיקאלי

על ביטוי עצמי רדיקאלי והגשמה

פרפקציוניזם

למה השאיפה לשלמות יכולה להיות הגורם המעכב אותנו בחיים?

מלאו פרטיכם ויצאתם לדרך