יזמות

רוצים לפגוש את עצמכם?

בואו נפגש!

השאירו פרטים:

יוזמה מניבה דורשת ניהול משתנים רבים. מעבר לרעיון מוצלח וישים המספק ערך עבור הלקוח, היא כוללת אתגרים טכנולוגים, תהליך יצירתי, יחסי עבודה, ניהול כלכלי, פתרון בעיות וקבלת החלטות בלתי פוסקת בחוסר וודאות. היא דורשת עבודת צוות יעילה של אנשים הנבדלים זה מזה בצורת החשיבה, ההתמחות, התפקיד והאחריות, והתנהלותה מלווה בסימן שאלה גדול בנוגע לסיכויי הישרדותה.

בעולם הרוויי בפתרונות טכנולוגים, רבות מהיוזמות לא מגיעות לכדי מימוש לא בגלל כשלים טכנולוגים או נסיבות חיצוניות,

אלה בגלל כשלים פנימיים כגון מערכות יחסים שלא עובדות, מחסור בהגדרות תפקידים ותחומי אחריות, התנגשות של אינטרסים בין ניהול מציאותי וכלכלי להגשמת חזון ורעיון, הצבת יזמים בתפקידים שלא מתאימים להם, עבודת צוות לקויה ומחסור במיומנויות תקשורת.

רבים מהיזמים והממציאים לא מבינים את המשמעויות הניהוליות של עסק חיי ורווחי ולחלקם חסרות מיומנויות ניהול ויחסי אנוש. ממול, פעמים רבות הקרן או האנג'ל יוצרים סביבת עבודה לחוצה המשפיעה לרעה על רמת היצירתיות והתפוקה של היזם.

בהתחשב בהשקעה וברמת הסיכון הגבוהות המאפיינות חממות טכנולוגיות ויזמויות, מפתיע כמה מעט מההון מושקע ברכישת מיומנויות ניהול נשיות כגון: הקשבה, תאום ציפיות, בהירות בתקשורת וקיומם של יחסי עבודה נקיים ותקינים.

יזמות דורשת ניהול הדוק של לוחות הזמנים, הכספים, מערכות היחסים והתקשורת, לצד יצירת מרחב שקט בו יוכלו היזמים והמנהלים להיות במיטבם ולמצוא פתרונות יצירתיים לאתגרים הרבים העומדים בפניהם בדרך להצלחה.

כתוצאה של 20 שנות עבודה בליווי של סטארטאפיסטים, אנג'לים ויזמים, פיתחתי מודל עבודה

המתייחס לרווחה האישית של היזם, ניהול הלחץ והניהול הרגשי, מחד לצד ניהול מערכות היחסים, המטרות, סדרי העדיפויות והפעולות מאידך

והמאפשר ליזם תפקוד אופטימלי במקומות הנכונים, משפר את מערכות היחסים עם המשקיעים, הקרן, השותפים והעובדים, ומייעל את ניהול הזמן והאנרגיה. 

אהבתם? שתפו

אימון אישי ליזמים/סטארטפיסטים

הולכת ביחד איתך דרך האתגרים, הלחצים, בקבלת ההחלטות ובשוחות ומציירת עבורך מרחב שבו אתה מקשיב לעצמך, מתבונן בבהירות על המציאות, מתכונן לפגישות חשובות ולומד כלים לניהול הרווחה והלחץ שיש בחייך.

מלאו פרטיכם ויצאתם לדרך