אימון אישי ומנטורינג

לצעוד ביחד בדרך להצלחה

רוצים לפגוש את עצמכם?

בואו נפגש!

השאירו פרטים:

כמאמנת עסקית אני מלווה בעלי מקצועות חופשיים ויזמים משנת 2004. 

עבדתי עם בעלי עסקים שהם ״מופע של איש אחד״ ועם בעלים של אירגונים גדולים שמפרנסים מאות ואף אלפי משפחות.

ליוויתי אנשים מתחום האומנות והיצירה, אירגונים בתחום התיירות, נדל״ן, ייצוא וייבוא סחורות, תעשיה וחקלאות, הפצה, מסעדנות, קוסמטיקה, אקולוגיה ובניה ירוקה, פרסום ומגוון של בעלי מקצועות חופשיים בתחומים רבים.

גיליתי שיש המון דברים המשותפים לכולם. האתגרים של אנשים שנדרשים לקום בכל בוקר ולייצר את הפרנסה שלהם על דעת עצמם - דומים בכל התחומים.

  • כולנו נדרשים ליצור עסק שיש לו לגיטימציה כלכלית. לא משנה כמה אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, אם העסק שלנו לא רווחי - אין לו זכות קיום. 
  • כולנו נדרשים להתנהל מול מרחבי פעולה רבים ושונים. לכולנו יש משפחות, חלקינו הורים. וכבעלי מקצועות חופשיים אנו נדרשים פעמים רבות לנהל ולהתמודד גם עם דברים ש״לא בא לנו לעשות״, ולעיתים אף בתחומים שהם לא הכשרון שלנו.
  • אנחנו חיים במציאות שמשתנה ללא הרף. המחקר שעשינו אתמול לא יהיה נכון בעוד חודש כשייכנסו שחקנים חדשים אל הזירה. המידע הזמין לכולם הפך את העולם שלנו לרווי תחרות ומהיר יותר מאי פעם. רבים מהאנשים שבאים אלי להתאמן מגיעים מכיוון שהדברים שפעם עבדו עבורם - לא עובדים עבורם יותר.
  •  

אפשר להניח שהחוויה של להיות בעלים של בית מלון שונה בתכלית מהחוויה של להיות בעלים של משרד פרסום, של מעצב פנים, או של מסעדן. ועדיין מצאתי שבכל מקום אליו נפנה - רב המשותף מהשונה. לכולנו יש לקוחות. כולנו מייצרים איזשהו ערך שעליו לקוחותינו משלמים. לכולנו יש ספקים. וכולנו נדרשים לנהל מערכות יחסים עם הבנקים ועם רשויות המס. כולנו הולכים לישון בלילה אחרי שפעלנו על דעת עצמינו יום שלם וכולנו מחזיקים גם באחריות על ייצור משכורות ו/או תשלומים לבעלי מקצוע וספקים. הרבה מאיתנו מרגישים בודדים בדרך. וכולנו מכירים את כובד האחריות שלא עוזב אותנו להמשיך ולייצר חודש אחרי חודש את הפרנסה, ההצלחה והערך שלנו.

שנים רבות עבדתי כמאמנת עסקית וההתייחסות שלי להצלחת האימון הייתה תמיד קשורה לתוצאות של הלקוח.

מדדתי והתבוננתי על המציאות בעקביות דרך לקוחותיי. וגיליתי שיש דרך, שהיא לא מבוססת ידע ואינפורמציה. היא לא מסתמכת רק על הנתונים החיצוניים (הדרושים לכל עסק בריא), אלה היא מתמקדת בנו - המשאב הכי חשוב של העסק. הדרך הזו מלמדת אותנו איך לנוע קדימה מבפנים החוצה, בצורה מדוייקת עבורינו.

אני מאמינה ש״מה שבפנים גם בחוץ״. ולכן האימון איתי מקרב אנשים לעצמם. לרצונותיהם, לכשרונותיהם, לתחושותיהם, לפוטנציאלים המקפים אותם ולצעדים הבאים עבורם.

למדתי שכשאנחנו נותנים לעצמינו את החופש להיות - התודעה שלנו הולכת קדימה ביעילות שאין שניה לה. כשאנחנו מתקרבים לעצמינו ולגופנו - אנחנו הופכים להיות יותר ״אינטואיטיבים״ - פשוט כי אנחנו מחוברים ליותר אינפורמציה. ולמדתי שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת לפתח תודעה של מתבונן על חייו ולהיות גם המורה וגם התלמיד.

יש לכל אחד מאיתנו את היכולת לקחת נשימה לפני הפעולה, לכל אחד מאיתנו יש כוונה עוצמתית. הגוף שלנו מדבר אלינו ואנחנו יכולים להקשיב לו. וכשאנחנו קרובים לעצמינו - אז אנחנו הרבה יותר גמישים לפעול בצורה מיטבית עם מה שהחיים מזמנים לנו. כשאנחנו קשובים, אנחנו יכולים לדעת מתי אנחנו מתכווצים ולעצור. אנחנו יכולים ללמוד איך לפעול בצורה המיטיבה עימנו וליצור לאורך זמן את החיים ההולמים אותנו.

במאות תהליכי אימון נוכחתי פעם אחרי פעם כמה התודעה האנושית היא מדהימה ועד כמה לכל אחד יש את היכולת ליצור עבור עצמו את החיים להם הוא ראוי. אם אתם רוצים להצטרף אלי לתהליך אימון אישי שייקח אתכם לצעד האחד הבא ואז לזה שאחריו ואז לעוד אחד....

קחו החלטה לנוע קדימה מתוך רשות לעצמיכם ללמוד דרך חדשה שבה - אתם הכי חשובים. 

צרו איתי קשר היום.

אהבתם? שתפו

אימון אישי

לפעול מבפנים החוצה

אימון לשותפים

כי למצוא שותף טוב לעסקים זה כמו לזכות בשותף לחיים

מנטורינג וסופרוויז'ן למאמנים

הדרך שלך להתמקצע ולהצליח

מלאו פרטיכם ויצאתם לדרך