ארגונים

ארגונים

הארגון הוא סך מערכות היחסים שבו.

העולם הפך תחרותי ומהיר יותר מאיי פעם. ארגון מצליח דורש ניהול משתנים רבים. מעבר לניהול המשימות, המטרות, הכספים, השירות, התחרות, השיווק, המיתוג והעובדים - הוא כולל ניהולן של עשרות ולעיתים אף מאות מערכות יחסים בין מחלקות, ספקים, לקוחות, עובדים, מנהלים וסמכויות. 

אירגונים רבים חווים אתגרים רבים בגלל מערכות יחסים שלא עובדות, מחסור בהגדרות תפקידים ותחומי אחריות, הצבת מנהלים בתפקידים שלא מתאימים להם, עבודת צוות לקויה ומחסור במיומנויות תקשורת. 

כל מקום בו מערכות היחסים לא עובדות, הארגון משלם. בזמן, כסף ואנרגיה.

בלמעלה משני עשורים של אימון, מנטורינג ליווי והדרכה באירגונים, למדתי שניתן להשיג שיפור משמעותי אשר מתבטא בירידה דרסטית של טעויות, בשיפור התקשורת והלמידה ובשיפור שיתוף הפעולה הפנים אירגוני -  באמצעות שילוב של מספר כלים ומיומנויות ביום יום של הארגון.

תהליך העבודה שלי כולל פגישת היכרות והקשבה למטרות הארגון, לאתגרים הניצבים בפניו, לסדרי העדיפויות שלו ולקצב הנכון להתקדמות.

אחריה - המוצר הנבחר  "נתפר לפי מידה" בהתאם לרצונות וצרכי הארגון ובו נבחרים מתוך מגוון רחב של נושאים וכלי עבודה, הנושאים הנכונים ומסגרות העבודה המתאימות. תוכנית העבודה היא מדרגית וכוללת התקדמות מתונה בהתאם ליכולת ההכלה של הארגון, מתוך הכוונה להשקיע מינימום זמן ולהשיג מקסימום אימפקט.

אני מקיימת סדנאות, ימי עיון והעשרה, הדרכה, ליווי ומנטורינג למנהלים ולעובדים. באופן נקודתי או כתהליך ארוך טווח בהתאם למטרות ובקשות הארגון.

בתהליך העבודה שלי אני משתפת פעולה עם מאמנים מקצועיים, יועצים ואנשי מקצוע על מנת לאפשר לארגון את הפתרון ההולם והשלם ביותר הדרוש לו.

אהבתם? שתפו

מלאו פרטיכם ויצאתם לדרך